Int. springen CSI-3*, grand prix 1.55m met barrage (LR) / Grote Prijs van de Provincie presented by Sociëteit Gelre

Competition Part 1

254
Caluna´s Cacharel Z
Chuck Z X Andiamo Z
Niels Knape
Watch now
240
Baileys
Indoctro X Come On
Michel Hendrix
Watch now
106
Chambertino 2
Contendro I X Dynamo
Annelies Vorsselmans
Watch now
162
Z Acodate Ddl
Acord II X Aldatus
Cameron Hanley
Watch now
257
Dallas du Domaine Z
Darco X Calido I
Suus Kuyten
Watch now
125
Santiago de Blondel
Calvaro X Vondeen
Manuel Fernandez Saro
Watch now
316
Abache HL
Cantos X Lux
Charlotte Verhagen
Watch now
181
Geisha van Orshof
Cabrio van de Heffinck X Parco
Lorenzo de Luca
Watch now
226
Talou Contender K Z
Taloubet K X Contender
Michael Greeve
Watch now
143
Leonie W.
Lorenco X Grandeur
Lars Nieberg
Watch now
299
Lu Lu
Contact me X Levantos II
Ben Schröder
Watch now
218
Classic Man V
Cornet Obolensky X Gralshüter
Jeroen Dubbeldam
Watch now
283
Winde R.A.G.
Sheraton X Cavalier
Kirsten Rikkert
Watch now
368
Nereno Z
Nelson Z X Calvaro Z
Wiljan Laarakkers
Watch now
344
Sinfonie 168
Satisfaction I X Don Juan
Vladimir Tuganov
Watch now
111
Evita van de Veldbalie
Wandor vd Mispelaere X Clinton
Wesley Newlands
Watch now
165
Ringwood Glen
VDL Arkansas X Kilglass Pennistone
Capt. Michael Kelly
Watch now
132
Vincente
Oklund X Ufarno
Maiju Mallat
Watch now
172
Redskin de Riverland
Allegreto X Muguet du Manoir*HN
Antonio Alfonso
Watch now
169
Falco van Spieveld
Toulon X Lys De Darmen
Deane Rogan
Watch now
331
Barcelona
Mr. Blue X Voltaire
Marit Skollerud Haar
Watch now
293
Aquila SFN
Ovidius X Lauriston
Wout Jan van der Schans
Watch now
178
Catwalk Z
Carthago Z X Quick Star
Piergiorgio Bucci
Watch now
243
Be Gentle
Ticallux Verte X Gentleman
Jelmer Hoekstra
Watch now
268
Zo Special
Lupicor X G.Ramiro Z
Pim Mulder
Watch now
274
Vignet
Heartbreaker X Iroko
Johnny Pals
Watch now
126
Cassino DC
Cassini I X
Gerardo Menendez Mieres
Watch now
351
Uptown Boy
Odermus R X Joost
Janika Sprunger
Watch now
210
Ace
Eurocommerce Berlin X Irco Polo
Stefanie van den Brink
Watch now
284
Alonso 3
Casco X Wagner
Dominique Roelofsen
Watch now
201
Babylotte
Dollar du Murier X Concorde
Bart Bles
Watch now
347
Faith van de Mullegracht
Darco X Carthago
Hansueli Sprunger
Watch now
251
Sterrehof´s Voltaire
Now Or Never M X Accord II
Marc Houtzager
Watch now
184
Gitano v.Berkenbroeck
Nabab de Reve X Ti Amo vh Lambroeck
Juan Carlos Garcia
Watch now
102
Cor van de Wateringhoeve
Thunder van de Zuuthoeve X Lys de Darmen
Karel Cox
Watch now
373
Finishing Touch Wareslage
Quival X Toulon
Juulia Jyläs
Watch now
330
Gigolo
Cicero X Quickfeuer van Koekshof
Albert Zoer
Watch now
166
Ahmed du Calvaire
Cerano X Landwind
Cian O´Connor
Watch now
337
Ferrero van Overis
Darco X Calvados Sable Rose
Alonso Valdez Prado
Watch now
276
Spartacus TN
Stakkato X Grannus
Henk van de Pol
Watch now

Competition Part 2

Jump-off

award ceremony

Interview with the winner