NK Dressuur

Sport
2019-05-24T08:30:00+02:00 - 2019-05-26T09:30:00+02:00 in Ermelo / Netherlands
Program
Hoofdring
Competition 1: SeBo Young Riders 1e onderdeel
2019-05-24T08:30:00+02:00
Competition 2: Gelderland Sport Onbeperkt Para Dressuur 1e onderdeel
2019-05-24T11:30:00+02:00
Competition 3: Roelofsen Horsetrucks U25 1e onderdeel
2019-05-24T14:00:00+02:00
Competition 4: Grand Prix
2019-05-24T16:00:00+02:00
Competition 5: Roelofsen Horsetrucks U25 Kleine finale
2019-05-25T08:30:00+02:00
Competition 6: Dressuur Magazine ZZ-Zwaar kleine finale
2019-05-25T09:15:00+02:00
Competition 7: Grand Prix Special Kleine Finale
2019-05-25T11:30:00+02:00
Competition 8: Finale EFO Totaal Talent
2019-05-25T13:15:00+02:00
Competition 9: Finale Dressuur Magazine ZZ-Zwaar Kür op Muziek
2019-05-25T15:00:00+02:00
Competition 10: Finale Fryso Pas de Deux
2019-05-25T16:15:00+02:00
Competition 11: Finale Junioren Kür op Muziek
2019-05-25T17:30:00+02:00
Competition 12: Finale V2-Facility Lichte Tour Kür op Muziek
2019-05-25T19:00:00+02:00
Competition 13: Lemiuex & Ruitersport Den Besten Children 2e onderdeel
2019-05-26T09:00:00+02:00
Competition 14: Finale Gelderland Sport Onbeperkt Para Dressuur Kür op Muziek
2019-05-26T10:10:00+02:00
Competition 15: Finale SeBo Young Riders Kür op Muziek
2019-05-26T12:30:00+02:00
Competition 16: Finale Roelofsen Horsetrucks U25 Kür op Muziek
2019-05-26T14:00:00+02:00
Competition 17:
2019-05-26T15:45:00+02:00
Tweede ring
Competition 1: Lemiuex & Ruitersport Den Besten Children 1e onderdeel
2019-05-24T09:00:00+02:00
Competition 2: Junioren 1e onderdeel
2019-05-24T10:10:00+02:00
Competition 3: V2-Facility Lichte Tour 1e onderdeel
2019-05-24T12:30:00+02:00
Competition 4: Dressuur Magazine ZZ-Zwaar 1e onderdeel
2019-05-24T16:15:00+02:00
Competition 5: SeBo Young Riders Kleine Finale
2019-05-25T08:30:00+02:00
Competition 6: Gelderland Sport Onbeperkt Para Dressuur Kleine Finale
2019-05-25T10:30:00+02:00
Competition 7: Junioren Kleine Finale
2019-05-25T11:30:00+02:00
Competition 8: V2-Facility Lichte Tour Kleine Finale
2019-05-25T12:30:00+02:00
Competition 9: Onori Team Challenge
2019-05-25T15:30:00+02:00
Competition 10: TopFit Horseshop Observatie pony’s
2019-05-26T09:30:00+02:00