Home
LIVE
PROGRAM
MEDIATEK
FEI.TV
ACADEMY
Auktioner
Marketplace
Log ind
Flere oplysninger
Test gratis
LIVE
PROGRAM
MEDIATEK
FEI.TV
ACADEMY
Auktioner
Marketplace
MERE
LIVE
PROGRAM
MEDIATEK
FEI.TV
ACADEMY
Auktioner
Marketplace
Log ind
Test gratis
Deutsche Jugendmeisterschaften Dressur & Springen
2021-09-09T16:00:00+02:00
-
2021-09-12T16:00:00+02:00
•
Tyskland
•
Darmstadt
Prøve 13 • pony jumping competition class M*
2021-09-09T16:00:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
Prøve 22 • speed jumping competition class S*
2021-09-10T09:00:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
Prøve 19 • speed jumping competition class S*
2021-09-10T11:15:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
Prøve 14 • pony jumping competition class M*
2021-09-10T14:15:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
Prøve 16 • jumping competition class M*
2021-09-10T16:15:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
Prøve 17 • jumping competition class M*
2021-09-11T08:30:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
Prøve 20 • jumping competition class S*
2021-09-11T11:00:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
Prøve 23 • jumping competition class S**
2021-09-11T14:00:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
Prøve 15 • pony jumping competition class M** with two rounds
2021-09-11T16:15:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
award ceremony
2021-09-11T18:30:00+02:00
MEDIATEK
(PREMIUM)
Prøve 21 • jumping competition class S** with two rounds
2021-09-12T08:30:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
award ceremony
2021-09-12T12:00:00+02:00
MEDIATEK
(PREMIUM)
Prøve 18 • jumping competition class M* with two rounds
2021-09-12T12:00:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
award ceremony
2021-09-12T14:30:00+02:00
MEDIATEK
(PREMIUM)
Prøve 24 • jumping competition class S*** with two rounds
2021-09-12T15:15:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
award ceremony
2021-09-12T17:00:00+02:00
MEDIATEK
(PREMIUM)
Prøve 1 • pony dressage competition class L**
2021-09-09T13:00:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
Prøve 4 • dressage competition class M**
2021-09-10T08:30:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
Prøve 10 • dressage riders competition class L
2021-09-10T15:30:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
Prøve 8 • dressage competition class S*
2021-09-11T09:00:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
ceremony
2021-09-11T15:15:00+02:00
MEDIATEK
(PREMIUM)
Prøve 3 • pony dressage competition class L** freestyle
2021-09-11T16:00:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
Prøve 6 • dressage competition class M** freestyle
2021-09-12T09:00:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
award ceremony
2021-09-12T11:00:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
Prøve 12 • dressage riders competition class L
2021-09-12T12:00:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
ceremony
2021-09-12T14:00:00+02:00
MEDIATEK
(PREMIUM)
Prøve 9 • dressage competition class S* freestyle
2021-09-12T14:30:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
award ceremony
2021-09-12T16:30:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
Prøve 2 • pony dressage competition class L**
2021-09-10T07:30:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
Prøve 7 • dressage competition class S*
2021-09-10T13:45:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
Prøve 11 • dressage riders competition class L
2021-09-11T08:00:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
Prøve 5 • dressage competition class M**
2021-09-11T12:30:00+02:00
resultater
MEDIATEK
(PREMIUM)
Emma Bachl - Children Jumping
2021-09-12T16:00:00+02:00
MEDIATEK
(PREMIUM)
Lara-Marie Juraske - Junioren Jumping
2021-09-12T16:00:00+02:00
MEDIATEK
(PREMIUM)
Henrike Ostermann - Junge Reiter Jumping
2021-09-12T16:00:00+02:00
MEDIATEK
(PREMIUM)
Lara Lattermann - Bundesnachwuchschampionat
2021-09-12T16:00:00+02:00
MEDIATEK
(PREMIUM)
Jana Lang - Junioren Dressur
2021-09-12T16:00:00+02:00
MEDIATEK
(PREMIUM)
Luca Sophia Collin - Junge Reiter Dressur
2021-09-12T16:00:00+02:00
MEDIATEK
(PREMIUM)