Competition 01: Children Preliminary A Competition - Competition Part 1

LANDINI DELLA VERDINA - Freja KOLENC – 2019-07-05T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 01: Children Preliminary A Competition - Competition Part 1

UNSIL - Ria HANŽIC – 2019-07-05T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 01: Children Preliminary A Competition - Competition Part 1

RAIN IN OTAGO - Kaya PROBST – 2019-07-05T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 01: Children Preliminary A Competition - Competition Part 1

EL BANDIDO VH KRIEKENHOF E.S. - Dara BREZOEVA – 2019-07-05T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 01: Children Preliminary A Competition - Competition Part 1

RIPLEY 2 - Eleni IOANNOU – 2019-07-05T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 01: Children Preliminary A Competition - Competition Part 1

DANGAST - Alexandros Pantelis KATSIKIS – 2019-07-05T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 01: Children Preliminary A Competition - Competition Part 1

CISCO KID - Siyana RAYKOVA – 2019-07-05T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 01: Children Preliminary A Competition - Competition Part 1

CAPUCHINO - Zoi TERTIPI – 2019-07-05T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 01: Children Preliminary A Competition - Competition Part 1

RAIN IN OTAGO - Kaya PROBST – 2019-07-05T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 01: Children Preliminary A Competition - Competition Part 1

LAMANTIKA - Lidiya MANDADZHIEVA – 2019-07-05T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 01: Children Preliminary A Competition - Competition Part 1

LANDINI DELLA VERDINA - Freja KOLENC – 2019-07-05T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 01: Children Preliminary A Competition - Competition Part 1

KRANEVELD'S BJORN - Ela CIVELEK – 2019-07-05T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 01: Children Preliminary A Competition - Competition Part 2

TAHIRA - Plamena ZENOVA – 2019-07-05T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 01: Children Preliminary A Competition - Competition Part 2

VALESCO T - Elena NIKOLOVA – 2019-07-05T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 01: Children Preliminary A Competition - Competition Part 2

SELECTO VG - Irmak MERMER – 2019-07-05T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 01: Children Preliminary A Competition - Competition Part 2

BOY ALTENA - Korina GAGANI – 2019-07-05T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 01: Children Preliminary A Competition - Competition Part 2

APRIL - Melis AKÇAKAYALIOGLU – 2019-07-05T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 01: Children Preliminary A Competition - Competition Part 2

SPOEKEDAMMETJE'S NIKOS - Isampella ATSALAKI – 2019-07-05T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 01: Children Preliminary A Competition - Competition Part 2

KALIFORNIA - Joana TODOROVA – 2019-07-05T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 01: Children Preliminary A Competition - Competition Part 2

DE GOEDE REE'S KRACK - Begum BULGURLUOGLU – 2019-07-05T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 01: Children Preliminary A Competition - Competition Part 2

FLAMINGO I - Katarina Julija PIPAN – 2019-07-05T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 01: Children Preliminary A Competition - Competition Part 2

DON CASTELLO DU BOIS - Utkan ÇELIK – 2019-07-05T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 01: Children Preliminary A Competition - Competition Part 2

DULINDA - Lucija MRAMOR – 2019-07-05T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 01: Children Preliminary A Competition - award ceremony

DULINDA - Lucija MRAMOR – 2019-07-05T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 01: Children Preliminary A Competition - award ceremony

DULINDA - Lucija MRAMOR – 2019-07-05T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 02: Junior’s Team Championship Competition - Competition

LUXEMBURG - Rafailia GEORGOULEA – 2019-07-05T11:00:00+02:00
Watch now

Competition 02: Junior’s Team Championship Competition - Competition

WINDSOR - Despoina SIDIRA – 2019-07-05T11:00:00+02:00
Watch now

Competition 02: Junior’s Team Championship Competition - Competition

FAIRYTALE - Eleni RETSOU – 2019-07-05T11:00:00+02:00
Watch now

Competition 02: Junior’s Team Championship Competition - Competition

TRIM - Magdalena IVANOVA – 2019-07-05T11:00:00+02:00
Watch now

Competition 02: Junior’s Team Championship Competition - Competition

JABBERWOCKY CHIPPENDALE - Brina MIHEVC – 2019-07-05T11:00:00+02:00
Watch now

Competition 02: Junior’s Team Championship Competition - Competition

DESTENY - Natalia FRAGIADAKI – 2019-07-05T11:00:00+02:00
Watch now

Competition 02: Junior’s Team Championship Competition - Competition

FERRERO - Paula POLIC – 2019-07-05T11:00:00+02:00
Watch now

Competition 02: Junior’s Team Championship Competition - Competition

SILVER BOY - Stefan KAIKOV – 2019-07-05T11:00:00+02:00
Watch now

Competition 02: Junior’s Team Championship Competition - Competition

FELIX BOY - Jana UŠEN – 2019-07-05T11:00:00+02:00
Watch now

Competition 02: Junior’s Team Championship Competition - Competition

ROMAN LIFESTYLE W - Zeynep ÖZGÜNDOGAN – 2019-07-05T11:00:00+02:00
Watch now

Competition 02: Junior’s Team Championship Competition - Competition

CINAR-TAR - Ula KOS – 2019-07-05T11:00:00+02:00
Watch now

Competition 02: Junior’s Team Championship Competition - Competition

HEXY HIT - Taša ROJKO – 2019-07-05T11:00:00+02:00
Watch now

Competition 02: Junior’s Team Championship Competition - Competition

WINDSOR - Despoina SIDIRA – 2019-07-05T11:00:00+02:00
Watch now

Competition 02: Junior’s Team Championship Competition - Competition

PRESLAV - Madlin NAYDENOVA – 2019-07-05T11:00:00+02:00
Watch now

Competition 02: Junior’s Team Championship Competition - Competition

EROS - Vanda LJOLJE – 2019-07-05T11:00:00+02:00
Watch now

Competition 02: Junior’s Team Championship Competition - Competition

TRIM - Magdalena IVANOVA – 2019-07-05T11:00:00+02:00
Watch now

Competition 02: Junior’s Team Championship Competition - award ceremony

EROS - Vanda LJOLJE – 2019-07-05T11:00:00+02:00
Watch now

Competition 03: Young Riders Team Championship Competition - Competition

BROOKLYN - Mirela RAYKOVA – 2019-07-05T14:30:00+02:00
Watch now

Competition 03: Young Riders Team Championship Competition - Competition

WIDOC TIMBRE - Lavinia MACROPOULOU – 2019-07-05T14:30:00+02:00
Watch now

Competition 03: Young Riders Team Championship Competition - Competition

DESTO - Ines Fridau TIVADAR – 2019-07-05T14:30:00+02:00
Watch now

Competition 03: Young Riders Team Championship Competition - award ceremony

DESTO - Ines Fridau TIVADAR – 2019-07-05T14:30:00+02:00
Watch now

Competition 04: Senior’s Team Championship Competition - FEI Prix St. Georges - Competition

LILLY OF THE VALLEY - Mija BRNIC – 2019-07-05T15:45:00+02:00
Watch now

Competition 04: Senior’s Team Championship Competition - FEI Prix St. Georges - Competition

CUPIDO - Urša VADNJAL – 2019-07-05T15:45:00+02:00
Watch now

Competition 04: Senior’s Team Championship Competition - FEI Prix St. Georges - Competition

DI CABRIO - Merve ÖZGÜNDOGAN – 2019-07-05T15:45:00+02:00
Watch now

Competition 04: Senior’s Team Championship Competition - FEI Prix St. Georges - Competition

QUANDERAS - Angela SKLAVOUNOS – 2019-07-05T15:45:00+02:00
Watch now

Competition 04: Senior’s Team Championship Competition - FEI Prix St. Georges - Competition

FLAVIO GO - Faidra XANTHOPOULOU – 2019-07-05T15:45:00+02:00
Watch now

Competition 04: Senior’s Team Championship Competition - FEI Prix St. Georges - Competition

AMBROZIA - Raiko GANUKOV – 2019-07-05T15:45:00+02:00
Watch now

Competition 04: Senior’s Team Championship Competition - FEI Prix St. Georges - Competition

RIA - Birgit FABRIS SAUER – 2019-07-05T15:45:00+02:00
Watch now

Competition 04: Senior’s Team Championship Competition - FEI Prix St. Georges - Competition

RIVERDANCE - Tanya VASILEVA – 2019-07-05T15:45:00+02:00
Watch now

Competition 04: Senior’s Team Championship Competition - FEI Prix St. Georges - Competition

ZIDANE - Alexandra TURCU – 2019-07-05T15:45:00+02:00
Watch now

Competition 04: Senior’s Team Championship Competition - FEI Prix St. Georges - Competition

ARISTOTILAS - Neza SARC – 2019-07-05T15:45:00+02:00
Watch now

Competition 04: Senior’s Team Championship Competition - FEI Prix St. Georges - Competition

HOPE FOR THE FUTURE - Antonia TSAMANDOURA – 2019-07-05T15:45:00+02:00
Watch now

Competition 04: Senior’s Team Championship Competition - FEI Prix St. Georges - Competition

HAGA - Liuba KENAROVA – 2019-07-05T15:45:00+02:00
Watch now

Competition 04: Senior’s Team Championship Competition - FEI Prix St. Georges - Competition

FRODO - Pia DAMJANIC – 2019-07-05T15:45:00+02:00
Watch now

Competition 04: Senior’s Team Championship Competition - FEI Prix St. Georges - Award Ceremony

QUANDERAS - Angela SKLAVOUNOS – 2019-07-05T15:45:00+02:00
Watch now

Competition 07: Young Riders Individual Championship Qualification - Competition

DESTO - Ines Fridau TIVADAR – 2019-07-06T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 07: Young Riders Individual Championship Qualification - Competition

BROOKLYN - Mirela RAYKOVA – 2019-07-06T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 07: Young Riders Individual Championship Qualification - Competition

WIDOC TIMBRE - Lavinia MACROPOULOU – 2019-07-06T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 07: Young Riders Individual Championship Qualification - Award Ceremony

DESTO - Ines Fridau TIVADAR – 2019-07-06T08:00:00+02:00
Watch now

Competition 05: Children Team Championship Competition - Competition

RIPLEY 2 - Eleni IOANNOU – 2019-07-06T08:50:00+02:00
Watch now

Competition 05: Children Team Championship Competition - Competition

DON CASTELLO DU BOIS - Utkan ÇELIK – 2019-07-06T08:50:00+02:00
Watch now

Competition 05: Children Team Championship Competition - Competition

VALESCO T - Elena NIKOLOVA – 2019-07-06T08:50:00+02:00
Watch now

Competition 05: Children Team Championship Competition - Competition

LANDINI DELLA VERDINA - Freja KOLENC – 2019-07-06T08:50:00+02:00
Watch now

Competition 05: Children Team Championship Competition - Competition

BOY ALTENA - Korina GAGANI – 2019-07-06T08:50:00+02:00
Watch now

Competition 05: Children Team Championship Competition - Competition

KALIFORNIA - Joana TODOROVA – 2019-07-06T08:50:00+02:00
Watch now

Competition 05: Children Team Championship Competition - Competition

SPOEKEDAMMETJE'S NIKOS - Isampella ATSALAKI – 2019-07-06T08:50:00+02:00
Watch now

Competition 05: Children Team Championship Competition - Competition

RAIN IN OTAGO - Kaya PROBST – 2019-07-06T08:50:00+02:00
Watch now

Competition 05: Children Team Championship Competition - Competition

APRIL - Melis AKÇAKAYALIOGLU – 2019-07-06T08:50:00+02:00
Watch now

Competition 05: Children Team Championship Competition - Competition

UNSIL - Ria HANŽIC – 2019-07-06T08:50:00+02:00
Watch now

Competition 05: Children Team Championship Competition - Competition - Part 2

CISCO KID - Siyana RAYKOVA – 2019-07-06T08:50:00+02:00
Watch now

Competition 05: Children Team Championship Competition - Competition - Part 2

DULINDA - Lucija MRAMOR – 2019-07-06T08:50:00+02:00
Watch now

Competition 05: Children Team Championship Competition - Competition - Part 2

TAHIRA - Plamena ZENOVA – 2019-07-06T08:50:00+02:00
Watch now

Competition 05: Children Team Championship Competition - Competition - Part 2

KRANEVELD'S BJORN - Ela CIVELEK – 2019-07-06T08:50:00+02:00
Watch now

Competition 05: Children Team Championship Competition - Competition - Part 2

SELECTO VG - Irmak MERMER – 2019-07-06T08:50:00+02:00
Watch now

Competition 05: Children Team Championship Competition - Competition - Part 2

DANGAST - Alexandros Pantelis KATSIKIS – 2019-07-06T08:50:00+02:00
Watch now

Competition 05: Children Team Championship Competition - Competition - Part 2

EL BANDIDO VH KRIEKENHOF E.S. - Dara BREZOEVA – 2019-07-06T08:50:00+02:00
Watch now

Competition 05: Children Team Championship Competition - Competition - Part 2

DE GOEDE REE'S KRACK - Begum BULGURLUOGLU – 2019-07-06T08:50:00+02:00
Watch now

Competition 05: Children Team Championship Competition - Competition - Part 2

LAMANTIKA - Lidiya MANDADZHIEVA – 2019-07-06T08:50:00+02:00
Watch now

Competition 05: Children Team Championship Competition - Competition - Part 2

FLAMINGO I - Katarina Julija PIPAN – 2019-07-06T08:50:00+02:00
Watch now

Competition 05: Children Team Championship Competition - Competition - Part 2

CAPUCHINO - Zoi TERTIPI – 2019-07-06T08:50:00+02:00
Watch now

Competition 05: Children Team Championship Competition - Award Ceremony

KRANEVELD'S BJORN - Ela CIVELEK – 2019-07-06T08:50:00+02:00
Watch now

Competition 08: Senior’s Individual Championship Qualification - FEI Intermediate I - Competition

HOPE FOR THE FUTURE - Antonia TSAMANDOURA – 2019-07-06T11:40:00+02:00
Watch now

Competition 08: Senior’s Individual Championship Qualification - FEI Intermediate I - Competition

FRODO - Pia DAMJANIC – 2019-07-06T11:40:00+02:00
Watch now

Competition 08: Senior’s Individual Championship Qualification - FEI Intermediate I - Competition

LILLY OF THE VALLEY - Mija BRNIC – 2019-07-06T11:40:00+02:00
Watch now

Competition 08: Senior’s Individual Championship Qualification - FEI Intermediate I - Competition

HAGA - Liuba KENAROVA – 2019-07-06T11:40:00+02:00
Watch now

Competition 08: Senior’s Individual Championship Qualification - FEI Intermediate I - Competition

DI CABRIO - Merve ÖZGÜNDOGAN – 2019-07-06T11:40:00+02:00
Watch now

Competition 08: Senior’s Individual Championship Qualification - FEI Intermediate I - Competition

ZIDANE - Alexandra TURCU – 2019-07-06T11:40:00+02:00
Watch now

Competition 08: Senior’s Individual Championship Qualification - FEI Intermediate I - Competition

FLAVIO GO - Faidra XANTHOPOULOU – 2019-07-06T11:40:00+02:00
Watch now

Competition 08: Senior’s Individual Championship Qualification - FEI Intermediate I - Competition

RIVERDANCE - Tanya VASILEVA – 2019-07-06T11:40:00+02:00
Watch now

Competition 08: Senior’s Individual Championship Qualification - FEI Intermediate I - Competition

CUPIDO - Urša VADNJAL – 2019-07-06T11:40:00+02:00
Watch now

Competition 08: Senior’s Individual Championship Qualification - FEI Intermediate I - Competition

HOPE FOR THE FUTURE - Antonia TSAMANDOURA – 2019-07-06T11:40:00+02:00
Watch now

Competition 08: Senior’s Individual Championship Qualification - FEI Intermediate I - Competition

RIA - Birgit FABRIS SAUER – 2019-07-06T11:40:00+02:00
Watch now

Competition 08: Senior’s Individual Championship Qualification - FEI Intermediate I - Competition

QUANDERAS - Angela SKLAVOUNOS – 2019-07-06T11:40:00+02:00
Watch now

Competition 08: Senior’s Individual Championship Qualification - FEI Intermediate I - Competition

AMBROZIA - Raiko GANUKOV – 2019-07-06T11:40:00+02:00
Watch now

Competition 08: Senior’s Individual Championship Qualification - FEI Intermediate I - Award Ceremony

QUANDERAS - Angela SKLAVOUNOS – 2019-07-06T11:40:00+02:00
Watch now